Tagasivaade kutsevõistlustele Noor Meister 2017

4.-5. mail peeti Pirital Eesti Näituste messikeskuses kutsemeistrivõistlusi Noor Meister 2017, kus mõõtu võtsid ligi 400 kutseõppurit 31 erialal.

Meistrite Gildi koolidest osalesid võistlustel  Tallinna EhituskoolTallinna Kopli AmetikoolTallinna Lasnamäe MehaanikakoolTallinna MajanduskoolTallinna PolütehnikumTallinna Teeninduskool ja Tallinna Tööstushariduskeskus. Lavaprogrammi pandi kokku koostöös G. Otsa nim Tallinna Muusikakooli, Tallinna Balletikooli, Kehtna Kutsehariduskeskuse ja Tallinna Tööstushariduskeskuse õpilaste ja õpetajatega ning EUM Noorteklubiga.

Poodiumile jõudsid järgmised Meistrite Gildi kooldie õpilased:

  1. Ehituspuusepa eriala: 1. koht Kristjan-Mark Närvänen ja Matheus Leemet Tallinna Ehituskoolist. 
  2. Ehitusviimistluse eriala: 1. koht Maarja Käes Tallinna Ehituskoolist, 2. koht Riko Lorber Tallinna Kopli Ametikoolist. 
  3. Elektriku eriala: 3. koht Vladimir Minotškin Tallinna Polütehnikumist.
  4. Elektroonika eriala:  1. koht Nikita Pikkas ja 2. koht Peeter-Augustin Špongolts Tallinna Polütehnikumist.
  5. Graafilise disaini eriala: 3. koht Reio Raudheiding Tallinna Polütehnikumist. 
  6. IT eriala, vabavara spetsialist: 3.  koht Rene Berkmann Tallinna Polütehnikumist. 
  7. IT eriala, Microsofti spetsialist: 2. koht – Veiko Jõõts Tallinna Polütehnikumist. 
  8. Juuksuri eriala, I kategooria (parim juuksur): 1. koht Arina Sigida ja 3. koht Peeter Pinka Tallinna Tööstushariduskeskusest
  9. Juuksuri eriala, II kategooria (trendisoeng): 2. koht Laura Ivanov Tallinna Tööstushariduskeskusest
  10. Keevituse eriala: 3. koht Henri Oliver Haan Tallinna Lasnamäe Mehaanikakoolist. 
  11. Keskkonnatehnika lukksepa eriala: 1. koht Alexander Razmanov ja 3. koht Vladislav Kleštšov Tallinna Kopli Ametikoolist
  12. Majutusteeninduse eriala: 1. koht Kristina Velba Tallinna Teeninduskoolist. 
  13. Mehhatroonika eriala: 2. koht Mihkel Johannes Kütt ja Jürgen Alekand Tallinna Tööstushariduskeskusest, 3. koht Artur Berjoza ja Aleksandr Sasov Tallinna Lasnamäe Mehaanikakoolist.
  14. Müügikorraldaja eriala, töökohapõhises õppes õppijad: 3. koht – Ingrid Pukk Tallinna Teeninduskoolist. 
  15. Müüja-klienditeenindaja eriala, põhihariduse baasil õppijad: 2.  koht Laura Orupõld ning 3. koht ja parima pakkija eripreemia Maria Turba Tallinna Teeninduskoolist. 
  16. Müürsepa eriala: 3. koht Nikita Jurov Tallinna Ehituskoolist. 
  17. Plaatija eriala: 2. koht Kerli Õun Tallinna Ehituskoolist.
  18. Raamatupidaja eriala: 3. koht Kaisa Pihor Tallinna Majanduskoolist. 
  19. Rätsepa eriala: 2. koht Elen Tatrik ja 3. koht Veronica Kütt Tallinna Tööstushariduskeskusest.
  20. Sekretäri eriala: 1. koht dokumendihalduses Liisi Komp, 1. koht keelekasutuses Regina Tsarenko ning 1 koht avalikus esinemises Regina Tsarenko, Raili Tiits ja Liisi Komp Tallinna Majanduskoolist.
  21. Vastuvõtuadministraatori eriala: 1. koht Liisa Meidla ja 2. koht Elis Reis Tallinna Teeninduskoolist.
  22. Veebidisaineri- ja arendaja eriala: 2. koht Andre Saareli ja 3. koht Tagne Orav Tallinna Polütehnikumist.

Palju õnne kõikidele võitjatele ja suur tänu kõigile osalejatele! Kohtumiseni Noor Meister 2018 kutsevõistlustel!

Videokokkuvõte esimesest päevast Delfis. Pildigaleriid Kutseharidus.ee avamine, esimene päev, teine päev, autasustamine, Teko FB.